GIS.Box

GIS.Box to platforma do współpracy na mapach.

Pracując z dokumentami lub arkuszami kalkulacyjnymi korzystasz z Microsoft 365 lub Google Docs. Tworzysz, udostępniasz i współpracujesz wygodnie.  

Dzięki GIS.Box możesz tak samo pracować na mapach. 

 
 
 
 

Kluczowe funkcjonalności

Twórz mapy online

Z GIS.Box zbudujesz dowolną mapę. GIS.Box obsługuje wszystkie rodzaje danych przestrzennych. Od danych wektorowych, przez dane rastrowe (skany map) do danych z usług WMS. 

Pracuj w wiele osób

GIS.Box posiada zaawansowany system  uprawnień do danych i narzędzi. Administrator może udzielać dostępów zgodnie z dowolnie określonymi politykami dostępu do danych.

Prostota obsługi

System jest zaprojektowany, aby łączyć profesjonalistów GIS z profesjonalistami z innych dziedzin. Podstawowe szkolenie trwa 30 minut. Użytkownicy nie boją się Systemu. 

Edytuj danych on-line

Wszystkie dane wektorowe można edytować przez przeglądarkę. Od prostego dodania punktu, po podziały linii oraz snapowanie do obiektów.

Połącz z QGIS

Dane przechowywane w GIS.Box można wczytać do QGIS poprzez wtyczkę i je edytować lub wykorzystywać w analizach. QGIS jest rozwiązaniem dla profesjonalnych użytkowników, którzy chcą mieć pełnię możliwości wykorzystania GIS. Dowiedz się więcej

Zarządzanie atrybutami

GIS.Box pozwala na pełne zarządzanie strukturą atrybutów, zarządzania wartościami słownikowymi, ustawieniami wartości domyślnych edycji. 

Aplikacji mobilna

GIS.Box Mobile to aplikacja mobilna na systemy Android. Dzięki niej zbierzesz dane w terenie, sprawdzisz nieścisłości w infrastrukturze na miejscu i szybko zrobisz zdjęcie, które stanie się załącznikiem do obiektu.

Możliwość dostosowania

GIS.Box ma strukturę wtyczkową i może być rozwinięty o narzędzia, które są kluczowe dla Twojej organizacji. Więcej w dokumentacji

Obsługa załączników

W GIS.Box możesz dołączać załączniki do obiektów. Rozwiązuje to mnóstwo problemów związanych z praca grupową w tradycyjnym oprogramowaniu GIS. Zobacz film

Dokumentacja

Dowiedz się o każdej funkcjonalności oraz poznaj poznaj odpowiedzi na podstawowe pytania związane z GIS.Box

Historie wdrożeń

Dowiedz się jak wdrożenia GIS, oparte na GIS.Box zmieniły funkcjonowanie firm. W poznaniu tych historii pomoże Ci Fabian – Administrator GIS.Box

Korzystasz z QGIS?

Przekształć Twój GIS oparty o QGIS w kompletny System z dostępem przez:

  1. desktop
  2. przeglądarkę
  3. urządzenie mobilne

Spraw, żeby wszyscy w firmie mieli wygodny i bezpieczny dostęp do danych. Bez kodowania, bez dedykowanych szkoleń.

Najnowsze informacje o GIS.Box

Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Zastanawiasz się, czy GIS.Box jest dla Ciebie?

 
  1. Napisz do nas – od tego wszystko się zaczyna. Umówimy się na prezentację.
  2. Prezentacja – zapraszamy na 45 min spotkanie on-line, na którym zaprezentujemy możliwości GIS.Box (dla managerów i specjalistów). Po prezentacji zdecydujesz czy to jest rozwiązanie dla Twojej firmy.
  3. Analiza potrzeb – sprawdźmy wspólnie w których procesach możemy pomóc (1-3h warsztatów stacjonarnie lub on-line)
  4. Plan – na podstawie analizy przedstawiamy plan działań wraz z ofertą.
  5. Realizacja planu – czasem będzie to tylko dodatkowe szkolenie, a czasem zmiana procedur pracy Twojego zespołu. Sprawnie przeprowadzimy Cię przez ten proces.

W czym możemy Ci pomóc?

Lubisz rozmawiać? Oddzwonimy.

Lub zadzwoń od razu: 570 979 682

Wolisz pisać? Odpiszemy.

Poznaj GIS.Box

Najszybszym sposobem na poznanie GIS.Box jest prezentacja, po której udostępniamy prywatne demo, które ma pełnie możliwości. Jeżeli jednak chcecie sprawdzić GIS.Box samodzielnie, to zachęcamy do zapoznania się ze scenariuszami.

Brakuje kluczowej funkcjonalności?

Bez obaw. Stworzyliśmy GIS.Box z myślą o rozwoju pod konkretne potrzeby użytkowników. Możemy stworzyć narzędzie, które jest kluczowe dla Ciebie lub zbudować Twój produkt w oparciu o GIS.Box. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów.

Cennik

Starter

490 zł / m-c netto

Standard

990 zł / m-c netto

Pro

1490 zł / m-c netto

Enterprise

Indywidualnie