Infrastruktura sieciowa

W przedsiębiorstwach infrastrukturalnych (wodociągi, ciepłownie) GIS to obok ERP i SCADA podstawowy system IT. Wspiera procesy związane z obsługą awarii, planowaniem rozwoju oraz obsługę klienta.

Wdrażamy Systemy GIS w firmach zarządzających infrastrukturą sieciową. Pozyskujemy i przerabiamy dane, uczymy firmy osiągać maksimum korzyści w krótkim czasie.

Na początek, szkolenie z QGIS

Na początek, zawsze sugerujemy szkolenie z QGIS. Może to być Szkolenie podstawowe QGIS lub GIS w wodociągach i kanalizacji.

Dlaczego to takie ważne?

Obydwa szkolenia skupiają się na podstawach, po których uczestnicy nabędą pewności siebie, będą znali koncepty stojące za GIS (np. różnice między CAD, a GIS). Po szkoleniu uczestnicy będą mogli precyzyjniej odpowiedzieć sobie na pytanie: czy chcemy sami budować system oparty o QGIS, czy potrzebujemy czegoś więcej (dostęp przez przeglądarkę, aplikacje mobilne integracje z innymi systemami)

Jak pracujemy?

  1. Prezentacja – zapraszamy na 45 min spotkanie on-line, na którym zaprezentujemy naszą propozycję (dla managerów i specjalistów). Po prezentacji zdecydujesz czy to jest rozwiązanie dla Twojej firmy.
  2. Analiza potrzeb – sprawdźmy wspólnie w których procesach możemy pomóc (1-3h warsztatów stacjonarnie lub on-line)
  3. Plan – na podstawie analizy przedstawiamy plan działań wraz z ofertą.
  4. Realizacja planu – czasem będzie to tylko dodatkowe szkolenie, a czasem zmiana procedur pracy Twojego zespołu. Sprawnie przeprowadzimy Cię przez ten proces.

Kontakt

Lubisz rozmawiać? Zostaw numer - oddzwonimy.

Wolisz pisać? Zapraszamy.