Nieruchomości

Pomagamy w tworzeniu i rozbudowie banków ziemi. Szybki dostęp do wiedzy, możliwości wyszukiwania i analizy nieruchomości to podstawowe zastosowanie GIS w nieruchomościach

Budowa bazy danych o nieruchomościach.

Od kilkunastu lat współpracujemy z wszystkimi największymi specjalnymi strefami ekonomicznymi w Polsce (Wałbrzyska, Łódzka, Katowicka, Legnicka, Pomorska, Kamiennogórska). Tworzymy dla nich narzędzia do efektywnego zarządzania informacją o terenach inwestycyjnych.

Współpracujemy też z deweloperami i międzynarodowymi pośrednikami na rynku nieruchomości dostarczając narzędzia GIS do budowania baz danych gruntów, a także ich automatycznej analizy.

Wiemy, czego potrzebujecie. Przeczytaj historię: Firmowa baza danych terenów inwestycyjnych

GIS.Box dla firm z branży nieruchomości

Po lekturze historii o budowie firmowej bazy danych terenów inwestycyjnych wiesz, że arkusz kalkulacyjny to nie jest rozwiązanie.

Poniższy opis to nie fantastyka

Wyobraź sobie, że dostajesz e-mail z informacją, że koleżanka dodała do bazy nową działkę. Klikasz w link, po zalogowaniu się przenosisz się do firmowego systemu. Na mapie widzisz miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, infrastrukturę podziemną, klasy gruntów. W karcie obiektu widzisz linki do dokumentów, w historii zmian widzisz, że inny kolega dodał  informację, że firma X oferowała ten teren 3 lata temu za Y.  Zastanawiasz się, czy to nie teren zalewowy, włączasz warstwę z zagrożeniem powodziowym i momentalnie widzisz, że nie.To dobry teren. Dodajesz zadanie: due diligence i osoba odpowiedzialna za audyt dostaje e-mail: wykonaj due diligece dla działki XYZ.

Baza jest aktualna, masz do niej zaufanie, wszyscy pracują na jednych danych…

Jak pracujemy?

  1. Prezentacja – zapraszamy na 45 min spotkanie on-line, na którym zaprezentujemy naszą propozycję (dla managerów i specjalistów). Po prezentacji zdecydujesz czy to jest rozwiązanie dla Twojej firmy.
  2. Analiza potrzeb – sprawdźmy wspólnie w których procesach możemy pomóc (1-3h warsztatów stacjonarnie lub on-line)
  3. Plan – na podstawie analizy przedstawiamy plan działań wraz z ofertą.
  4. Realizacja planu – czasem będzie to tylko dodatkowe szkolenie, a czasem zmiana procedur pracy Twojego zespołu. Sprawnie przeprowadzimy Cię przez ten proces.

Kontakt

Lubisz rozmawiać? Zostaw numer - oddzwonimy.

Wolisz pisać? Zapraszamy.