Kontynuuj lub rozpocznij karierę z GIS Support!

GIS Support to młody i ambitny zespół składający się z 18 osób. Pracujemy zdalnie oraz w biurze w Lublinie i Poznaniu. Szukamy osób otwartych, komunikatywnych i kreatywnych. W firmie chętnie dzielimy się wiedzą i wspieramy w rozwoju własnych zainteresowań związanych z GIS. Bardzo cenimy sobie osoby samodzielne i chętne do działania. Jesteśmy elastyczni w formie współpracy (umowa zlecenie, B2B, umowa o pracę). Oferujemy benefity w postaci karty Multisport oraz szkoleń zewnętrznych.

Jeżeli aktualnie nie ma stanowiska, które spełnia Twoje oczekiwania, ale chciałbyś z nami pracować, prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres info@gis-support.pl. Wszystkie CV czytamy, zbieramy i odzywamy się w razie potrzeby.

Tester Manualny

Do naszego zespołu w Lublinie początkującej osoby na stanowisko testera manualnego na ½- ¾ etatu na umowę zlecenie.
Doświadczenie nie jest wymagane. Stawka: 19,70 zł/h brutto
Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • chęci nauki,
  • dokładności, szczegółowości i dociekliwości,
  • umiejętności pracy samodzielnej i w zespole,
  • chęci rozwiązywania problemów,
  • umiejętności komunikacyjnych.
Zakres obowiązków:
  • zgłaszanie błędów aplikacji wykrytych w czasie testów,
  • raportowanie błędów,
  • przygotowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów,
  • ścisła współpraca z programistami i analitykami,
  • dbanie o jakość aplikacji webowych, mobilnych i desktopowych.
Dodatkowymi atutami będą:
  • doświadczenie w testowaniu i zarządzaniu błędami,
  • znajomość JIRA
  • znajomość SCRUM
  • znajomość QGIS
Oferujemy:
  • Swobodną atmosferę i wsparcie zespołu,
  • Elastyczność – możliwość całkowitej lub częściowej pracy zdalnej
  • Możliwość kształtowania flow i życia naszej organizacji, przekazywania własnych pomysłów oraz wdrożenia ich w życie
  • Kulturę pracy opartą na zaufaniu i ekipę z nietuzinkowym poczuciem humoru 🙂
  • Dogodną lokalizację w centrum Lublina