Kontynuuj lub rozpocznij karierę z GIS Support!

GIS Support to młody i ambitny zespół składający się z 18 osób. Pracujemy w biurze w Lublinie oraz w Poznaniu. Szukamy osób otwartych, komunikatywnych i kreatywnych. W firmie chętnie dzielimy się wiedzą i wspieramy w rozwoju własnych zainteresowań związanych z GIS. Bardzo cenimy sobie osoby samodzielne i chętne do działania. Jesteśmy elastyczni w formie współpracy (umowa zlecenie, B2B, umowa o pracę). Oferujemy benefity w postaci karty Multisport oraz szkoleń zewnętrznych.

Jeżeli aktualnie nie ma stanowiska, które spełnia Twoje oczekiwania, ale chciałbyś z nami pracować, prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres info@gis-support.pl. Wszystkie CV czytamy, zbieramy i odzywamy się w razie potrzeby.

Obecnie poszukujemy:

Specjalista ds. relacji z klientem GIS/IT

Lokalizacja: Lublin

Stawka: 2500-3500 zł netto plus prowizja od sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji ze stałymi klientami i partnerami
  • Samodzielna organizacja i prowadzenie procesu sprzedaży produktów firmy, m.in. w zakresie prowadzenia spotkań, przygotowywania ofert, koordynacji umów
  • Przygotowywania ofert handlowych, prezentacji i dokumentów wymaganych w procesie sprzedaży
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Zaangażowanie w opracowywanie materiałów marketingowych
  • Planowanie i koordynacja aktywności marketingowych we współpracy z działem marketingu
  • Reagowanie na problemy u klienta
  • Przekazywanie do organizacji i analiza potrzeb klienta

Mile widziane:

  • Posiadanie podstawowej wiedzy nt. GIS/IT
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży projektów i usług IT
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych oraz w prowadzeniu prezentacji
  • Przyjazny charakter, otwarta głowa, łatwe nawiązywanie relacji interpersonalnych.
  • Wytrwałość i konsekwencja w dążenia do celu
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Jak aplikować?

CV należy przesłać na info@gis-support.pl