Kim jest Fabian?

Ze względu na liczne umowy o poufności oraz posiadane know-how firm, z którymi współpracujemy, nie opisujemy klasycznych “historii klientów”. Historie z naszych wdrożeń przedstawiamy za pomocą fabularyzowanych historii o Fabianie.

A wiec: kim jest Fabian?

Fabian jest analitykiem i pracuje w firmie doradczej na rynku nieruchomości. Fabian nie jest przydzielony do żadnego konkretnego zespołu, ale ze względu na swoją wiedzę nt. GIS oraz uwielbienie procesowego myślenia, wspomaga zespoły w firmie oraz zewnętrznych klientów w zakresie skutecznego przeprowadzania projektów.

Fabian skończył budownictwo, gdzie przez semestr miał zajęcia z GIS, gdzie dowiedział się, że istnieje geoportal.gov.pl oraz poznał podstawy QGIS.

Fabian szybko zauważył, że praca jedynie w środowisku desktopowym (QGIS) jest nieefektywna, a podstawą do sprawnego prowadzenia projektów jest oprogramowanie i dane dostępne przez przeglądarkę. Na szczęście Fabian dowiedział się o GIS.Box.

Fabian zadzwonił do GIS Support. Na następny dzień opiekun klienta przygotował wersję demonstracyjną zawierającą przykładowe dane wraz z brandingiem jego firmy. Fabian szybko przekonał się, że jest to rozwiązanie, którego szuka i zaprezentował rozwiązanie przez swoim zarządem. Oferta, którą otrzymał była bardzo atrakcyjna i obejmowała:

  1. licencję na oprogramowanie
  2. Instalację GIS.Box na firmowym serwerze (część danych jest poufna) – taki był wymóg działu IT
  3. Wsparcie Użytkowników Systemu.

Fabian i jego zespół pracują teraz sprawnie i bardzo efektywnie. Fabian jest zadowolonym Administratorem GIS.Box.

Bądź jak Fabian! 🙂

Poznaj wszystkie historie Fabiana

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Szkolenia GIS i QGIS

Szkolenia podstawowe i dedykowane w formie zdalnej oraz stacjjonarnej

Zobacz ofertę szkoleń