Dofinansowanie szkoleń GIS Support

 

 

GIS Support sp. z o.o. jest podmiotem zarejestrowanym w Krajowym Systemie Usług PARP. Oznacza to, że wszystkie nasze szkolenia znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych i dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw objęte są dofinansowaniem do 80%. Więcej na temat projektu można poczytać na stronie Bazy Usług Rozwojowych.

Jak to wygląda w praktyce?

Proces może wydawać się nieco skomplikowany, jednak cały czas służymy pomocą (nr tel: 570 979 682, e-mail: szkolenia@gis-support.pl).

  1. Jeśli jesteś mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą zainteresowanym szkoleniami – zarejestruj się na portalu Bazy Usług Rozwojowych
  2. znajdź interesujące Cię szkolenie (lista naszych szkoleń). Lista jest tożsama z listą na naszej stronie,
  3. Skontaktuj się z operatorem Bazy odpowiednim dla miejsca rejestracji firmy. W większości województw jest kilku operatorów. Warunki dofinansowania w każdym są nieco inne. Więcej informacji na temat województw znajduje się na stronie Bazy Usług Rozwojowych (zakładka dofinansowanie -> województwo).
  4. Podpisz umowę z operatorem. Dzięki temu uzyskasz numer ID Wsparcia.
  5. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na wybrane szkolenie (Twój ID Wsparcia powinien być w opcji do wyboru).
  6. Po szkoleniu, opłaceniu pełnej kwoty i ocenie szkolenia, operator wypłaca dofinansowanie.

 

Szybkie linki:

Aktualna oferta szkoleń GIS Support (Uwaga! do oferty sukcesywnie dodajemy nowe miasta – jeżeli zależy Ci na szkoleniu w Twojej okolicy, skontaktuj się z nami)