Wsparcie open source GIS

Świadczymy usługę wsparcia komercyjne oprogramowania QGIS Desktop, QGIS Server, Geoserver oraz PostgreSQL+PostGIS. jest to usługa skierowana do firm i instytucji, które wdrażając otwarte oprogramowanie chcą mieć pewność, że w razie potrzeby, wszelkie problemy zostaną rozwiązane. Prosimy o kontakt w celu przedstawienia indywidualnej oferty.


QGIS Assistance

QGIS Assistance to usługa polegająca na wsparciu użytkowników w codziennej pracy z QGIS oraz udzielaniu pomocy w trudnych sytuacjach. Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia samochodu, zawsze bezpieczniej jest ruszać w podróż mając możliwość w każdej chwili zadzwonić po pomoc do profesjonalistów.
W przypadku problemów z QGIS, trudnym zadaniem do wykonania, bądź z problemami z danymi, wystarczy zadzwonić, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby rozwiązać problem lub znaleźć szybkie obejście problemu.
Skontaktuj się z nami w celu wyceny pakietu QGIS Assistance dla Twojej firmy.


Wsparcie IT GIS w projektach środowiskowych

Duże i skomplikowane projekty wymagają sprawnej współpracy między konsorcjantami i klientem w zakresie zbierania, prezentacji i analizy danych. Posiadamy wiedzę GIS oraz możliwości IT, dzięki którym możemy tworzyć narzędzia do usprawniania procedur, co przekłada się na znaczne oszczędności. Zobacz use case w firmie Grontmij Polska

[smls id=”23884″]

 

GIS SUPPORT sp. z o.o.


SZKOLIMY

z QGIS oraz innego otwartego oprogramowania GIS.

zobacz ofertę szkoleń


WSPIERAMY

świadczymy komercyjne wsparcie dla oprogramowania open source GIS w Polsce. Wdrażamy i pomagamy w migracji na otwarte oprogramowanie

dowiedz się więcej


PROGRAMUJEMY

mamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji GIS oraz geoportali w oparciu o komponenty open source GIS

dowiedz się więcej