Warsztaty i szkolenia

Warsztaty QGIS to unikalna forma poszerzania wiedzy i możliwości zespołu o pracę z QGIS. Podczas warsztatów rozwiązujemy konkretny problem z Systemami Informacji Przestrzennej lub danymi przestrzennymi na miejscu i uczymy zespół jak pracować z GIS, aby osiągnąć zamierzony cel. Konkretnie z nastawieniem na konkretny efekt, bez zbędnych treści.

Wtyczki

Tworzymy wtyczki rozszerzające funkcjonalność QGIS lub integrujące go ze specyficznym oprogramowaniem lub danymi. Jest to najlepsza metoda na przystosowanie QGIS do konkretnych potrzeb.


Więcej informacji

Jesteśmy brązowym sponsorem QGIS

Część naszej działalności oparliśmy na QGIS, więc zależy nam na jego stabilnym rozwoju. Zdecydowaliśmy się wspierać QGIS w sposób ciągły i zostaliśmy brązowym sponsorem Projektu. Mamy nadzieje, że dzięki tej drobnej cegiełce, którą dołożyliśmy oprócz naszej codziennej pracy, wpłyniemy na jeszcze stabilniejszy rozwój QGIS w Polsce.

 

bronze

GPS Tracker i inne wtyczki

Wykonaliśmy kilkanaście dużych wtyczek do QGIS. Większość z nich powstała na zlecenie firm i zawiera ich know-how, więc nie są one dostępne publicznie. Innym przykładem jest GPS Tracker. Na zlecenie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wykonaliśmy wtyczkę do wspomagania kontroli obszarowych metodą ‘terenową’ w QGIS. Agencja zdecydowała się na upublicznienie wtyczki, dzięki temu jest ona używana przez wiele osób i instytucji z kilku krajów.