QGIS Assistance

QGIS Assistance to usługa polegająca na wsparciu użytkowników w codziennej pracy z QGIS oraz udzielaniu pomocy w trudnych sytuacjach. Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia samochodu, zawsze bezpieczniej jest ruszać w podróż mając możliwość w każdej chwili zadzwonić po pomoc do profesjonalistów.
W przypadku problemów z QGIS, trudnym zadaniem do wykonania, bądź z problemami z danymi, wystarczy zadzwonić, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby rozwiązać problem lub znaleźć szybkie obejście problemu.
Skontaktuj się z nami w celu wyceny pakietu QGIS Assistance dla Twojej firmy.

QGIS w Twojej firmie

QGIS czy oprogramowanie własnościowe? Czy mogę ograniczyć koszty funkcjonowania instytucji zmieniając oprogramowanie? Czy QGIS będzie odpowiedni do moich potrzeb? Na podobne pytania odpowiadaliśmy dziesiątki razy w różnych instytucjach. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wątpliwości i pomożemy odpowiadając na pytania. Zapytaj o szczegóły

Wtyczki do QGIS

Stworzyliśmy kilkadziesiąt wtyczek do QGIS, które ułatwiają pracę z QGIS w wielu firmach. Tworzymy wtyczki ogólnodostępne oraz dedykowane potrzebom konkretnych firm.

Chmura do QGIS

QGIS to narzędzie dla profesjonalistów GIS, którzy współpracują z profesjonalistami z innych dziedzin. W celu lepszej współpracy i komunikacji stworzyliśmy DIVI. Zapraszamy na stronę DIVI.