O GIS Support

GIS Support sp. z o.o. to doświadczony dostawca usług GIS i producent oprogramowania WebGIS do zarządzania danymi przestrzennymi. Od 2012 wykonaliśmy kilkadziesiąt projektów dla wielu firm i instytucji. Naszą misją jest dostarczenie oprogramowania, które ma zoptymalizować proces zarządzania danymi oraz ułatwić osiągnięcie celu biznesowego.

 

CO ROBIMY?

Programujemy webowe aplikacje w Python, PHP, JavaScript, tworzymy mapy i serwery mapowe głównie w oparciu o OpenStreetMap, a także wdrażamy, promujemy i rozwijamy QGIS. Poza tym integrujemy systemy informatyczne w zakresie wymiany danych (standardy OGC, custom API) oraz doradzamy klientom w zakresie doboru odpowiednich narzędzi GIS.

DLACZEGO MY?

Cały czas rozwijamy swój warsztat. Naszym celem jest, aby nasze rozwiązania były punktem odniesienia dla innych. Poszukujemy nowych technologii i rozwiązań, które sprawią, że nasze aplikacje będą szybsze, bardziej niezawodne i interoperacyjne. Nasze systemy to nie rozwiązania z paczki od danego producenta, tylko systemy dostosowane do potrzeb klientów.

 

OPEN DATA I OPEN SOURCE

Jesteśmy bardzo związani z ideą otwartości danych oraz swobodnego korzystania z danych przestrzennych, co promujemy na licznych konferencjach, w których bierzemy czynny udział.