Nieruchomości

Lokalizacja...

Na rynku nieruchomości lokalizacja jest najważniejsza, a najlepszym narzędziem do analizy danych lokalizacyjnych jest GIS. 

Szkolimy z GIS oraz wspieramy w wykorzystaniu narzędzi GIS wszystkie największe strefy ekonomiczne w Polsce oraz liderów wśród doradców na rynku nieruchomości. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szkolenie: QGIS dla analityków rynku nieruchomości

Szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą wykorzystywać narzędzia GIS do znajdywania odpowiedzi na pytania dotyczące danego terenu, tworzyć ładne mapy i wizualizacje oraz analizować okolicę wybranej działki.

GIS Support Inwestor

GIS Support Inwestor to system do zarządzania bazą terenów inwestycyjnych. Jest wykorzystywany w większości Specjalnych Stref Ekonomicznych oraz Centrach Obsługi Inwestorów w Polsce. 

Pozwala na łatwe utrzymywanie bazy danych terenów w aktualności oraz na szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji. GIS Support Inwestor pozwala na bardziej profesjonalną obsługę inwestorów oraz współpracę z gminami w prowadzeniu bazy danych

qgis

QGIS

Posiadamy największą ofertę związaną z QGIS w Polsce.
Mamy doświadczenie związane z wdrażaniem QGIS, migracją z innych systemów oraz z tworzeniem dedykowanych rozwiązań opartych o QGIS i inne otwarte oprogramowanie GIS.