O Location Lab

Location Lab to rozwiązanie klasy Location Intelligence (Spatial Businnes Intelligence, GIS) pozwalające na nowoczesną pracę na mapach. Przeznaczone jest dla zespołów pracujących nad tworzeniem baz danych, nad analizą lokalizacji oraz promocją lokalizacji. Dzięki wykorzystaniu Location Lab, odpowiedzi na pytania: „Gdzie?”, „Którędy?”, „Dlaczego właśnie tam?” można generować automatycznie.

Dzięki modułowej budowie i elastycznemu API, Location Lab można skonfigurować do efektywnej pracy dla:

  • zespołów obsługi inwestora (9 z 14 specjalnych stref ekonomicznych korzysta z Location Lab)
  • działów analitycznych doradców na rynku nieruchomości oraz
  • działów zarządzających ekspansją sieci handlowych.

Jak to działa?

Location Lab to modułowa aplikacja webowa składająca się z repozytorium danych przestrzennych, do którego dostęp można uzyskać z urządzeń mobilnych, aplikacji desktop GIS oraz przez przeglądarkę. Do danych zgromadzonych w repozytorium można dodawać załączniki, komentarze oraz śledzić historię zmian. Do repozytorium można dołączać gotowe aplikacje analityczne oraz tworzyć nowe, które dostosowane są do potrzeb biznesowych klientów.

Location lab może być dostępny jako usługa (SaaS) lub zainstalowany we wskazanym data center. Location Lab nie wykorzystuje do funkcjonowania komercyjnego oprogramowania firm trzecich i integruje się z oprogramowaniem klasy Business Intelligence (np. Qlik lub Tableu)

GIS Support świadczy pełne wsparcie przy wdrażaniu. Od analizy biznesowej, przez tworzenie specyfikacji, implementację do wsparcia technicznego i szkoleń.

Use cases

Location Lab jest wykorzystywany codziennie w wielu instytucjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi przypadkami użycia:

  • Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna
  • CBRE

Zobacz i uwierz

Wykorzystujemy strategię Seeing is believing (zobacz i uwierz), dzięki której możliwe jest przetestowanie naszej platformy bez konieczności zakupu licencji.

Jeśli chcesz się przekonać jakie możliwości da zastosowanie nowoczesnego podejścia do map w Twojej firmie, lub jeśli chciałbyś poznać nowe możliwości Twojego obecnego rozwiązania –  zapraszamy do kontaktu.

[formularz kontaktowy]