Budowa bazy danych nieruchomości

Jedną z podstawowych funkcjonalności jest tworzenie wielojęzycznej bazy danych terenów inwestycyjnych, biur, hal itp. Location Lab pozwala to robić w łatwy i szybki sposób, dzięki czemu baza danych ma szansę być aktualna i dostępna dla wielu użytkowników.

Zntegrowane wyszukiwarki i przeglądarki pozwalają na wygodną pracę zespołu już po kilku godzinach szkolenia.

Narzędzia pozwalające na generowanie formatek (w tym tzw. Site Check List). prezentacji Power Point pozwalają na wygodne przygotowanie oferty

Mnóstwo danych GIS

Do Location Lab można wczytać prawie wszystkie dostępne dane przestrzenne (pliki KML, SHP, DXF, skany map) oraz wszystkie dane, które widać na geoportalach (w tym ortofotomapę, działki ewidencyjne, podziemne uzbrojenie terenu)

Funkcjonalności umożliwiają skomponowanie dowolnej mapy on-line.

Współpraca całego zespołu

Rozbudowane narzędzia kontroli dostępu dają administratorom możliwość tworzenia kont z dostępem do konkretnych danych, obszarów.

Dzięki temu jest możliwość odwzorowania struktury zespołów wraz z odpowiednimi uprawnieniami do przeglądu, bądź edycji danych.

Narzędzia analityczne, scoring

Badaj przydatność danej lokalizacji do Twoich potrzeb. 

Zobacz ile osób mieszka w odległości 10 minut dojazdu samochodem, ile latarni znajduje się w parku oraz jaka jest odległość od węzłów autostrad i dróg ekspresowych. 

Konfigurowalne narzędzia analityczne pozwalają na zautomatyzowaną analizę otoczenia wybranej lokalizacji.