Jak możemy współpracować?

  1. Napisz do nas lub zostaw kontakt – oddzwonimy
  2. Umówimy się na rozmowę, podczas której nasz konsultant zada kilka pytań, opowiemy o możliwych wdrożenia GIS, a na koniec podejmiemy decyzję, czy rozwiązanie sprawdziłoby się w Twojej firmie

Skontaktuj się z nami w ulubiony sposób:

Zadzwoń:

570 979 682

lub wyślij numer, my zadzwonimy

Napisz:

szkolenia@gis-support.pl

GIS.Box

GIS.Box to oprogramowanie GIS, które pozwala na wspólną pracę na mapach. Przez przeglądarkę, w QGIS oraz na urządzeniach mobilnych. 

Dzięki GIS.Box zbudujesz system GIS na potrzeby Twojej organizacji.

Kluczowe funkcjonalności

Dane przestrzenne

Z GIS.Box zbudujesz dowolną mapę. GIS.Box obsługuje wszystkie rodzaje danych przestrzennych. Od danych wektorowych, przez dane rastrowe (skany map) do danych z usług WMS. 

Praca w wiele osób

GIS.Box posiada zaawansowany system  uprawnień do danych i narzędzi. Administrator może udzielać dostępów zgodnie z dowolnie określonymi politykami dostępu do danych.

Prostota obsługi

System jest zaprojektowany, aby łączyć profesjonalistów GIS z profesjonalistami z innych dziedzin. Podstawowe szkolenie trwa 30 minut. Użytkownicy nie boją się Systemu. 

Edycja danych on-line

Wszystkie dane wektorowe można edytować przez przeglądarkę. Od prostego dodania punktu, po podziały linii oraz snapowanie do obiektów.

Integracja z QGIS

Dane przechowywane w GIS.Box można wgrać do QGIS poprzez dedykowaną wtyczkę i je edytować lub wykorzystywać w analizach. QGIS jest rozwiązaniem dla profesjonalnych użytkowników, którzy chcą mieć pełnię możliwości wykorzystania GIS.

Zarządzanie atrybutami

GIS.Box daje pełnię możliwości dodawania nowych atrybutów, zarządzania wartościami słownikowymi, ustawieniami wartości domyślnych edycji. 

Aplikacji mobilna

GIS.Box Mobile to aplikacja mobilna na systemy Android. Dzięki niej zbierzesz dane w terenie, sprawdzisz nieścisłości w infrastrukturze na miejscu i szybko zrobisz zdjęcie, które stanie się załącznikiem do obiektu.

Możliwość rozwoju

GIS.Box ma strukturę wtyczkową i może być rozwinięty o narzędzia, które są kluczowe dla Twojej organizacji. 

Obsługa załączników

W GIS.Box możesz dołączać załączniki do obiektów. Rozwiązuje to mnóstwo problemów związanych z praca grupową w tradycyjnym oprogramowaniu GIS.

Wykorzystanie GIS.Box

Wspomaganie inwentaryzacji przyrodniczych

W firmie Look4GIS GIS.Box jest podstawowym narzędziem do wprowadzania oraz walidacji danych przestrzennych między osobami pracującymi w terenie, a Administartorem GIS. 

Zarządzanie informacją o sieci oświetleniowej

Firma StudioDL wykorzystuje GIS.Box do projektowania oświetlenia miejskiego 

Sprawna wspólpraca z mieszkańcami

Związek Międzygminny Puszcza Zielonka od lat wykorzystuje GIS.Box do prezentowania mieszkańcom etapów rozbudowy sieci kanalizacyjnej wykorzystując do tego moduł dodatkowy Mapa Publiczna

GIS.Box Demo

Poznaj GIS.Box

  1. Obejrzyj film “Witaj w GIS.Box Demo” (ten po prawej 🙂 
  2. Wejdź na zajac.gisbox.pl
    1. Login: DEMO
    2. hasło: JesliChceszEdytowacNapiszDoNas:)
  3. Spróbuj! Artykuł GIS.Box – zaczynamy z dokumentacji może być pomocny.
  4. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania