Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleń zdalnych Akademia GIS Support Akademia GIS support to nowoczesna platforma do e-learningu, która pozwala na samodzielną lub moderowaną przez trenera naukę wykorzystywania oprogramowania. Na platformie znajdują się szkolenia w podziale na zagadnienia i tematy oraz testy sprawdzajace wiedzę. Jak odbywa sie szkolenie z wykorzystaniem Akademii GIS Support?
 1. Uczestniczy szkolenia wypełniają ankietę przedszkoleniową
 2. Analityk GIS lub Trener kontaktuje się telefonicznie z Uczestnikami w celu uściślenia programu szkolenia (dotyczy szkoleń zamkniętych) oraz testują połączenie zdalne Uczestnika (szybkość Internetu, jakość połączenia głosowego)
 3. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9.00 poprzez zdalne połączenie (Google Meet udostępniane przez GIS Support).
 4. Pierwsza część to przywitanie, przedstawienie platformy oraz przedstawienie się uczestników.
 5. Następnie Uczestnicy zaczynają samodzielną pracę w oparciu o materiały interaktywne. Trener jest cały czas osoągalny dla Uczestników poprzez grupowy video czat.
 6. Uczestnicy wykonują zadania przygotowane na platformie i wysyłają wyniki e-mailem do Trenera.
 7. O godzinie 14 następuje ponowne połączenie wszystkich Uczestników z Trenerem. Następuje omówienie materiałów oraz jest czas na pytania, dyskusję i wnioski.
 8. Następnego dnia o 9.00 następuje odprawa z Trenerem i ponownie Uczestnicy pracują sami będąc w kontakcie z Trenerem.
 9. Szkolenie kończy się dyskusją oraz wnioskami po południu 2 dnia.
Co się dzieje po szkoleniu:
 1. Jeżeli podczas szkolenia wynikła potrzeba uzupełnienia materiałów o dedykowane analizy lub czynności, Trenerzy uzupełniają materiały wideo o potrzebne wiadomości
 2. Uczestnicy otrzymują dostęp do platformy na 2 miesiące w ramach wsparcia QGIS Premium. Mają do niej dostęp 24 godziny na dobę.
 3. Po 2 miesiacach możliwy jest dalszy dostęp do Platformy, poprzez wykupienie wsparcia QGIS Premium.